Flexconnect

Allfix

Zastosowanie: do uszczelnień newralgicznych punktów na dachu, pęknięć, przecieków itp.

Właściwości: gotowy do użycia, łatwy i szybki w aplikacji nakładany szpachlą nawet na wilgotne podłoże i w trakcie opadów, posiada dodatek włókien zbrojących niwelujących ruchy podłoża, można stosować w kontakcie ze styropianem. Nakładany na zimno.

Wydajność: ok. 0,8 – 0,9 kg/m2

Opakowania: 1kg, 5kg

Pobierz kartę specyfikacji
dachówki

Dachówki

kominy

Kominy

świetliki

świetliki

rynny

Rynny

blachy

Blachy

Opakowanie 1 KG

49,00 zł

Opis produktu

Flexconnect Allfix to szpachla dekarska służąca do uszczelniania obróbek blacharskich, uzupełnień ubytków i napraw podłoża.

Produkt jest bardzo łatwy w użyciu. Jest gotowy do stosowania już po otwarciu opakowania. Dzięki specjalnym dodatkom chemicznym można ją aplikować na wilgotne, a nawet mokre podłoża. Można przy jego użyciu stosować przy uszczelnianiu dodatek włókien zbrojących, które pozwalają na niwelowanie znacznych ruchów podłoża. Naj istotniejszą cechą tego produktu jest fakt, że można go stosować nawet podczas padającego deszczu. Jest neutralny przy kontakcie z izolacja tworzoną z wykorzystaniem izolacji styropianowej.

Produkt stosowany jest do wypełnianie, uzupełnianie ubytków, naprawa papowych pokryć dachowych (pęknięć, nierówności, pęcherzy, przecieków) przy remontach dachów i renowacji przed ponownym malowaniem dachu czy naprawie powierzchni tarasowych. Flexconnect Allfix jest materiałem pomocniczym wykorzystywanym przy hydroizolacji ścian fundamentowych (np. do uszczelniania wszelkich przejść instalacyjnych). Trwale uszczelnia i łączy obróbki blacharska. Za jego pomocą naprawa uszkodzonych mechanicznie podłoży pokrytych wcześniej masą hydroizolacyjną FLEXCONNECT ELASTIC jest bardzo łatwa i trwała.

Jak stosować?

W systemie FLEXCONNECT możesz przeprowadzić takie prace jak naprawy miejscowe, konserwację poszycia lub kompleksową renowację dachu – zobacz jakie to proste:

Naprawy miejscowe

Naprawy miejscowe

Konserwacja

Konserwacja

Renowacja

Renowacja

Renowacja

1. Oczyszczenie podłoża

Nałożenie masy ALLFIX

2. Nałożenie masy ALLFIX

Renowacja

2. Gruntowanie

Renowacja

3. Wklejenie włókniny

Renowacja

4. Nałożenie masy

Opinie klientów

Piotr

Piotr

Kupiłem elastic wraz z włókniną dach szczelny!!! zdążyłem przed zimą. Polecam również flex.. Allfix dla tych, którzy nie zdążyli. W zeszłym roku uszczelniałem nim przeciekające rynny i miejsca które naprawiałem teraz, zdaje egzamin przy stosowaniu nawet podczas padającego deszczu.

Marek Tczew

Marek Tczew

Miałem problem z przeciekającym dachem pokrytym blachodachówką, nosiłem się z zamiarem wymiany na nowy ale po namowie kolegi wypróbowałem produkty felexa i wiecie co???? mój dach wygląda jak nowy!!! Wcześniej nie miałem pojęcia, że istnieją na naszym rynku takie produkty.

Wiesław

Wiesław

ALLFIX super na tzw naprawy miejscowe i doraźne.

Kontakt z doradcą

Następny produkt

PL EN DE