Flexconnect

Elastic

Zastosowanie: Do renowacji, konserwacji pokryć papowych, blaszanych, eternitowych, z blachodachówki oraz dachówki ceramicznej.

Właściwości: gotowy do stosowania łatwy i szybki w aplikacji pędzlem lub szczotką, homogenna elastyczna powłoka, doskonała hydroizolacja. Nakładany na zimno.

Wydajność: ok. 0,3 – 0,6 kg/m2 na warstwę.

Opakowania: 5kg / 20kg

Pobierz kartę specyfikacji
dachówki

Dachówki

kominy

Kominy

świetliki

świetliki

rynny

Rynny

blachy

Blachy

Opakowanie 5 KG

89,00 zł

Opis produktu

Flexconnect Elastic to dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa. To preparat do renowacji, konserwacji i wykonywania bezspoinowych asfaltowych pokryć dachowych, gruntowania podłoży mineralnych pod właściwa izolację oraz do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych.

Produkt cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży mineralnych oraz papy. Jego szerokie spektrum działania powoduje, że może być stosowany na suche i wilgotne podłoże. Jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do użycia po otwarciu opakowania). Posiada właściwości tiksotropowe. Zastosowana nowa technologia bezrozpuszczalnikowa daje skuteczną wodochronną powłokę. Produkt jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Produkt ten może być używany do konserwacji dachów płaskich pokrytych papą i blachą trapezową, ale także z blachodachówki. Przy użyciu tego preparatu jest możliwe także wykonywanie bezspoinowych pokryć dachowych zbrojonych tkaninami technicznymi oraz wykonywanie bezspoinowych pokryć dachowych na podkładzie z jednej warstwy papy. Użycie tego produktu zapewnia także wykonywanie skutecznej izaolacji przeciwwilgociowej. Stosuję się go również do gruntowania podłoży mineralnych pod właściwą izolację po rozcieńczeniu z wodą 1:1 (woda: elastic).

Jak stosować?

W systemie FLEXCONNECT możesz przeprowadzić takie prace jak naprawy miejscowe, konserwację poszycia lub kompleksową renowację dachu – zobacz jakie to proste:

Naprawy miejscowe

Naprawy miejscowe

Konserwacja

Konserwacja

Renowacja

Renowacja

Renowacja

1. Oczyszczenie podłoża

Nałożenie masy ALLFIX

2. Nałożenie masy ALLFIX

Renowacja

2. Gruntowanie

Renowacja

3. Wklejenie włókniny

Renowacja

4. Nałożenie masy

Opinie klientów

Irek z Kutna

Irek z Kutna

Możecie nie wierzyć ale te produkty są naprawdę skuteczne, moje problemy z dachem zaczęły się od niewielkich przecieków po samodzielnym zastosowaniu podwójnej warstwy Elastica i włókniny zbrojącej problem zniknął. Film naprawdę wiele pomaga w samodzielnej naprawie.

Igor

Igor

Posiadam firmę budowlaną od wiosny tego roku przy renowacjach dachów korzystam tylko z tych produktów dachy faktycznie wyglądają jak nowe, ale przede wszystkim są szczelne.

Henryk ze Stalowej Woli

Henryk ze Stalowej Woli

Super dobry produkt ważne żeby podczas stosowania trzymać się zasad podanych przez producenta.

Kontakt z doradcą

Następny produkt

PL EN DE