Flexconnect

Uvguard

Opakowania: 800ml

Opakowania: Farba izolacyjno-dekoracyjna do krycia dachów z papy, gontów papowych, blachy, eternitu, dachówki oraz oblachowań. Posiada właściwości: antykorozyjne, jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, odbija promienie UV i obniża temperaturę pod stropem, łatwa i szybka w aplikacji gotowa do użycia.

Kontakt z doradcą
dachówki

Dachówki

rynny

Rynny

blachy

Blachy

Opakowanie 800ml

49,00 zł

Opis produktu

To farba dekoracyjna służąca do wykonywania powłok izolacyjno–dekoracyjnych na zewnątrz obiektów i budowli. Produkt posiada szerokie spektrum zastosowań od pokryć dachowych z papy asfaltowej, z gontów papowych oraz uszczelnianie eternitu po konserwację materiałów z blachy ocynkowanej. Najlepszy na przeciekający dach

Produkt cechuje wysoki wskaźnik odbijania promieni UV przez co obniża temperaturę w pomieszczeniach położonych poniżej. Produkt posiada bardzo dobre właściwości kryjące oraz bardzo dobrą przyczepność do betonu, blachy i papy. Tworzy powłokę, odporną na działanie czynników atmosferycznych. Jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do użycia po otwarciu opakowania). Można go nakładać pędzlem i szczotką dekarską.

Zaleca się przed rozpoczęciem pracy z farbą Flexconnect UVGUARD, dokładne wymieszanie, a podczas dłuższej przerwy przed ponownym jej użyciem mieszanie jej co pewien czas. Farbę należy nanosić za pomocą wałka, pędzla (nie wcierając zbyt mocno) lub natryskiem przy użyciu ciśnienia – 120 bar i średnica dyszy – 0,011. Nanosić należy jedną, możliwie cienką warstwę. Flexconnect UVGUARD należy nakładać na czyste i suche podłoże. W przypadku występowania nierówności należy je wypełnić, używając masy szpachlowej Flexconnect ALLFIX.

Jak stosować?

W systemie FLEXCONNECT możesz przeprowadzić takie prace jak naprawy miejscowe, konserwację poszycia lub kompleksową renowację dachu – zobacz jakie to proste:

Naprawy miejscowe

Naprawy miejscowe

Konserwacja

Konserwacja

Renowacja

Renowacja

Renowacja

1. Oczyszczenie podłoża

Nałożenie masy ALLFIX

2. Nałożenie masy ALLFIX

Renowacja

2. Gruntowanie

Renowacja

3. Wklejenie włókniny

Renowacja

4. Nałożenie masy

Opinie klientów

Mirek z Łodzi

Mirek z Łodzi

Nie miałem pojęcia, że takie produkty są na naszym rynku. największe wrażenie robi filmik dzięki któremu naprawdę samemu można wykonać podstawowe naprawy dachu i elementów należących do jego części. POLECAM!!!

Waldemar

Waldemar

Kupiłem i powiem tylko tyle... szybko dobrze i skutecznie!!!!

Bartek Sosnowiec

Bartek Sosnowiec

Film instruktażowy naprawdę super. . nie chwaląc się problem z zaciekającym kominem rozwiązałem zupełnie samemu.

Kontakt z doradcą

Następny produkt

PL EN DE