Flexconnect

Waterstop

Zastosowanie: do izolacji przeciwwilgociowej fundamentów.

Właściwości: posiada bardzo dobrą przyczepność, wodochronny i bezrozpuszczalnikowy, może być stosowany na wilgotne podłoże, posiada właściwości tiksotropowe, może być stosowany do gruntowania przy rozcieńczeniu 1:1 z wodą

Wydajność: ok. 0,2 – 0,5 kg/m2

Opakowania: 20 KG

Pobierz kartę specyfikacji
fundamenty

Fundamenty

Opakowanie 20 KG

95,00 zł

Opis produktu

To dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa. Za pomocą masy WATERSTOP Można wykonać izolację przeciwwilgociową podziemnych części budowli.
Produkt cechuje się bardzo dobrą przyczepnością jest także wodochronny i bezrozpuszczalnikowy. Można go stosować na wilgotne podłoże. Posiada właściwości tiksotropowe i może być stosowany do gruntowania przy rozcieńczeniu 1:1 z wodą.

Najczęstsze zastosowanie preparatu to wykonywanie izolacji oraz gruntowania powierzchni przeciwwilgociowych na podłoża mineralne pod właściwą izolację przy rozcieńczeniu z wodą 1:1 (woda: elastic). Produkt jest bardzo łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do użycia po otwarciu opakowania). Odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Przed nałożeniem należy odpowiednio przygotować powierzchnię. Podłoże powinno być czyste, suche lub matowo-wilgotne, gładkie, oczyszczone z tłuszczu, powłok malarskich, nacieków i innych substancji zmniejszających przyczepność, zagruntowane. Istotne jest gruntowanie podłoża, które można dokonać tym samym produktem rozcieńczonym z wodą w proporcji 1:1. Produkt dokładnie miesza się i aplikuje za pomocą pędzla lub szczotki dekarskiej na przygotowaną powierzchnię. Na uprzednio zagruntowane podłoże należy nanosić masę bez rozcieńczania za pomocą pędzla lub pacy, tak aby sucha pozostałość miała minimum 1 mm grubości. Każda operacja powinna odbywać się po wyschnięciu poprzedniej warstwy. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, ale rekomendowany jest do garaży podziemnych oraz powierzchni magazynowych. Nie należy prowadzić prac podczas opadów atmosferycznych i silnego nasłonecznienia.

Jak stosować?

W systemie FLEXCONNECT możesz przeprowadzić takie prace jak naprawy miejscowe, konserwację poszycia lub kompleksową renowację dachu – zobacz jakie to proste:

Naprawy miejscowe

Naprawy miejscowe

Konserwacja

Konserwacja

Renowacja

Renowacja

Renowacja

1. Oczyszczenie podłoża

Nałożenie masy ALLFIX

2. Nałożenie masy ALLFIX

Renowacja

2. Gruntowanie

Renowacja

3. Wklejenie włókniny

Renowacja

4. Nałożenie masy

Opinie klientów

Krystian Warszawa

Krystian Warszawa

Natknąłem się na te produkty zupełnie przypadkowo flexconnect waterstop wykorzystałem go do izolacji fundamentów kamienicy. Super wydajny i a co najważniejsze skuteczny problem z wilgocią rozwiązałem przy użyciu tylko jednego środka.

Marek z Łomży

Marek z Łomży

Posiadam firmę budowlaną od wiosny tego roku przy renowacjach dachów korzystam tylko z tych produktów dachy faktycznie wyglądają jak nowe, ale przede wszystkim są szczelne.

Mateusz

Mateusz

Super dobry produkt ważne żeby podczas stosowania trzymać się zasad podanych przez producenta.

Kontakt z doradcą

Następny produkt

PL EN DE